Kadencja 2013-2014.

Spotkanie opłatkowe.

W dniu 15 grudnia 2014, w gościnnych salach hotelu MARATON w Szamotułach, odbyło się spotkanie opłatkowe Rotary Club Szamotuły. Wśród wielu gości byli także: Burmistrz Miasta i Gminy Szamotuły – Pan Włodzimierz Kaczmarek oraz Starosta Szamotulski – Pan Józef Kwaśniewicz.

Charytatywny koncert.

W dniu 22 maja 2014, odbył się charytatywny koncert "Wieczór chumoru i muzyki" z panem Michałem Grudzińskim (wybitnym aktorem Poznańśkiego Teatru Nowego) i siostrami Hybiak (Pierwszym duetem w THE VOICE OF POLAND). Całosc dochodu zostanie przeznaczona na organizacje Dnia Dziecka dla niepełnosprawnych dzieci i młodziezy z Powiatu Szamotulskiego w czerwcu 2014 r.

galeria galeria galeria galeria galeria galeria

Odwiedziny Gubernatora.

W dniu 27 stycznia 2014, odwiedził nasz klub gubernator Dystryktu 2230 Polska-Białoruś-Ukraina Janusz Potempa.

galeria galeria galeria galeria galeria

Bal 2014.

W dniu 24 stycznia 2014, odbył się bal charytatywny, zabawe uświetnił aktor Teatru Nowego - Michał Grudziński.

galeria galeria galeria galeria galeria galeria galeria galeria galeria galeria galeria galeria galeria galeria galeria galeria galeria galeria galeria galeria

Bal charytatywny.

PREZYDENT
KLUBU ROTARY W SZAMOTUŁACH

ma zaszczyt zaprosić.
Na coroczny bal charytatywny w dniu 24 stycznia 2014 roku w restauracji Rycerska w Szamotułach "www.rycerska1979.pl”. Początek balu godzina 19.00. Bogata konsumpcja, miłe towarzystwo gwarantuje doskonałą zabawę. W programie również atrakcje; loteria fantowa, występ aktora Teatru Nowego - Michała Grudzińskiego. Koszt od pary 350 złotych. Dochód z balu przeznaczony na rzecz Stowarzyszenia Społecznego Dzieci i Młodzieży Specjalnej Troski.

Prezydent Klubu Rotary
Dariusz Nawrowski

Karnawał dla dzieci.

W dniu 11 stycznia 2014, w pałacu w Gałowie Klub Rotary w Szamotułach zorganizował doroczny balik karnawałowy dla dzieci Specjalnej Troski. W baliku uczestniczyło ponad 100 dzieci z opiekunami. Sympatyczną zabawę otworzył Prezydent Klubu pan Dariusz Nawrowski. Przy dzwiękach muzyki, dobrej konsumpcji, prezentach w paczkach wręczonych przez Gwiazdora zabawa trwała do końca………….

Prezydent 2013-2014.

W dniu 1 lipca 2013, nastąpiło uroczyste przekazanie władzy w Rotary Club Szamotuły.
Dotychczasowy prezydent Włodzimierz Kierończyk przekazał insygnia prezydenckie Dariuszowi Nawrowskiemu.

galeria galeria galeria galeria galeria galeria galeria galeria galeria