ROTARY CLUB SZAMOTUŁY

Kronika

Kadencja 2012-2013.
rotary znak
Dzień dziecka.

W dniu 7 czerwca 2013 r. w pomieszczeniach centrum ... odbyły się obchody dnia dziecka skierowane do dzieci skupionych w Stowarzyszeniu Dzieci Specjalnej Troski w Szamotułach. W doskonałej zabawie przy muzyce i wielu atrakcjach wzieło udział 50 dzieci wraz z opiekunami. Piękna pogoda, grilowanie, karykaturzysta, wspólne malowanie krajobrazu, różne gry i zabawy to kilku godzinny obraz doskonałej zabawy, symaptycznie odebranych przez podopiecznych klubu. Impreza sfinansowana przez klub Rotary, organizacyjnie wspierana była przez Stowarzyszenie Dzieci i Młodzieży Specajalnej Troski oraz Ośrodek Pomocy Społecznej w Szamotułach.

galeria galeria galeria galeria galeria galeria galeria galeria galeria galeria galeria galeria galeria galeria

rotary znak
Spotkanie z stypendystą.

W dniu 8 października 2012 w siedzibie klubu odbyło się spotkanie z Grzegorzem Adamskim naszym stypendystą wraz z mamą gdzie wymieniona informacje dotyczące pobytu na finale matematycznym w Paryżu.rotary znak
Spotkanie w Kilkenny Rotary Club.

Spotkanie w Kilkenny Rotary Club (Irlandia, District 1160) 30 lipca 2012 r.
Prezydent Kilkenny RC Martin Byrne przyjmuje z rąk Andrzeja J. Nowaka proporczyk RC Szamotuły, po lunchu, w sali klubowej Club House Hotel przy Patrick Street w Kilkenny.

Przebywający na wakacjach w Irlandii jeden z założycieli naszego klubu A.J.Nowak, na zaproszenie byłego prezydenta Kilkenny RC Rogera McClure spotkał się na cotygodniowym lunchu RC Kilkenny z jego członkami.
Podczas spotkania, w krótkiej prezentacji multimedialnej, przedstawił RC Szamotuły i jego działalność a także zaprosił irlandzkich kolegów na uroczyste obchody 10-lecia naszego klubu, które zaplanowaliśmy w Szamotułach w maju 2013 roku.
Oprócz proporczyka klubowego prezydent Kilkeny Rotary Club Martin Byrne otrzymał medal pamiątkowy „Setny Klub Rotary Dystryktu 2230 na 100-lecie Rotary Interational” wybity staraniem RC Szamotuły.


© ROTARY CLUB SZAMOTUŁY