Działalność charytatywna

Karnawał dla dzieci.

W dniu 11 stycznia 2014, w pałacu w Gałowie Klub Rotary w Szamotułach zorganizował doroczny balik karnawałowy dla dzieci Specjalnej Troski. W baliku uczestniczyło ponad 100 dzieci z opiekunami. Sympatyczną zabawę otworzył Prezydent Klubu pan Dariusz Nawrowski. Przy dzwiękach muzyki, dobrej konsumpcji, prezentach w paczkach wręczonych przez Gwiazdora zabawa trwała do końca………….

galeria galeria galeria galeria galeria galeria galeria galeria galeria galeria galeria galeria galeria galeria

Dzień dziecka.

W dniu 7 czerwca 2013 r. w pomieszczeniach centrum ... odbyły się obchody dnia dziecka skierowane do dzieci skupionych w Stowarzyszeniu Dzieci Specjalnej Troski w Szamotułach. W doskonałej zabawie przy muzyce i wielu atrakcjach wzieło udział 50 dzieci wraz z opiekunami. Piękna pogoda, grilowanie, karykaturzysta, wspólne malowanie krajobrazu, różne gry i zabawy to kilku godzinny obraz doskonałej zabawy, symaptycznie odebranych przez podopiecznych klubu. Impreza sfinansowana przez klub Rotary, organizacyjnie wspierana była przez Stowarzyszenie Dzieci i Młodzieży Specajalnej Troski oraz Ośrodek Pomocy Społecznej w Szamotułach.

Dzień dziecka.

Balik dla dzieci niepełnosprawnych Gałowo.

Impreza Bolechówko 01.07.2008.

Pomoc dla szpitala Powiatowego w Szamotułach i dla domu Pomocy Społecznej w Łężeczkach.

Pomoc dla domu opieki społecznej.

Pomoc Zespole Szkół im, Jana Brzechwy w Szamotułach. Całkowite wyposażenie dwóch sal lekcyjnych.