Coroczne bale

Bal 2014.

W dniu 24 stycznia 2014, odbył się bal charytatywny, zabawe uświetnił aktor Teatru Nowego - Michał Grudziński.

galeria galeria galeria galeria galeria galeria galeria galeria galeria galeria galeria galeria galeria galeria galeria galeria galeria galeria galeria galeria

Bal charytatywny.

PREZYDENT
KLUBU ROTARY W SZAMOTUŁACH

ma zaszczyt zaprosić.
Na coroczny bal charytatywny w dniu 24 stycznia 2014 roku w restauracji Rycerska w Szamotułach "www.rycerska1979.pl”. Początek balu godzina 19.00. Bogata konsumpcja, miłe towarzystwo gwarantuje doskonałą zabawę. W programie również atrakcje; loteria fantowa, występ aktora Teatru Nowego - Michała Grudzińskiego. Koszt od pary 350 złotych. Dochód z balu przeznaczony na rzecz Stowarzyszenia Społecznego Dzieci i Młodzieży Specjalnej Troski.

Prezydent Klubu Rotary
Dariusz Nawrowski

Coroczną tradycją klubu, jest organizacja bali karnawałowych charytatywnych.