Ciekawi ludzie

Charytatywny koncert.

W dniu 22 maja 2014, odbył się charytatywny koncert "Wieczór chumoru i muzyki" z panem Michałem Grudzińskim (wybitnym aktorem Poznańśkiego Teatru Nowego) i siostrami Hybiak (Pierwszym duetem w THE VOICE OF POLAND). Całosc dochodu zostanie przeznaczona na organizacje Dnia Dziecka dla niepełnosprawnych dzieci i młodziezy z Powiatu Szamotulskiego w czerwcu 2014 r.

galeria galeria galeria galeria galeria galeria

Spotkanie z stypendystą.

W dniu 8 października 2012 w siedzibie klubu odbyło się spotkanie z Grzegorzem Adamskim naszym stypendystą wraz z mamą gdzie wymieniona informacje dotyczące pobytu na finale matematycznym w Paryżu.

Spotkanie w Kilkenny Rotary Club.

Spotkanie w Kilkenny Rotary Club (Irlandia, District 1160) 30 lipca 2012 r.
Prezydent Kilkenny RC Martin Byrne przyjmuje z rąk Andrzeja J. Nowaka proporczyk RC Szamotuły, po lunchu, w sali klubowej Club House Hotel przy Patrick Street w Kilkenny.

Przebywający na wakacjach w Irlandii jeden z założycieli naszego klubu A.J.Nowak, na zaproszenie byłego prezydenta Kilkenny RC Rogera McClure spotkał się na cotygodniowym lunchu RC Kilkenny z jego członkami.
Podczas spotkania, w krótkiej prezentacji multimedialnej, przedstawił RC Szamotuły i jego działalność a także zaprosił irlandzkich kolegów na uroczyste obchody 10-lecia naszego klubu, które zaplanowaliśmy w Szamotułach w maju 2013 roku.
Oprócz proporczyka klubowego prezydent Kilkeny Rotary Club Martin Byrne otrzymał medal pamiątkowy „Setny Klub Rotary Dystryktu 2230 na 100-lecie Rotary Interational” wybity staraniem RC Szamotuły.

Ciekawe spotkania.

Konferencje naukowe,
spotkania z ciekawymi ludźmi, kultura, współpraca regionalna.

prof. Hiromi Tokura
Architekci